Ručně malavaný obraz: V barvách

název obrazu: V barvách

obraz V barvách
kód zboží rozměr dostupnost cena
12255 40 x 120 cm 6 - 8 týdnů 2190 Kč
12256 60 x 180 cm 6 - 8 týdnů 4250 Kč

Popis obrazu: Moderní 2D ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Obrazový set se skládá ze dvou obrazů. Ty mají tmavé pozadí na kterém jsou barevné pruhy, oživující jinak ponuré obrázky. Vícedílné obrazy jsou skvělým a moderním doplňkem do bytu. K dispozici jsou obrazy o rozměrech 2 x 40 x 60 nebo 2 x 60 x 90.

Popis produktu: Vícedílný ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Moderní 2D obraz do bytu laděný tmavých barev s pár barevnými pruhy, které motiv oživují.

Provedení ručně malovaného obrazu (na objednávku)

Ručně malované obrazy jsou malovány na malířské plátno olejovými barvami. Plátno je poté napnuto na dřevěný blend rám. Tento rám není po pověšení vidět, protože je překryt plátnem. Obrazy malované ručně již dále nerámujeme, protože se dají pověsit tak, jak jsou vám doručeny.

Podrobnější informace o provedení a rámování najdete v sekci provedení obrazů.

Dodání ručně malovaných obrazů

Dodací lhůta 6-8 týdnů je dána tím, že obraz je malován na objednávku, není tedy nikde skladem. Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu obrazu, není možné objednávku změnit či zrušit po uplynutí lhůty 24 hodin od objendání viz obchodní podmínky.