Ručně malavaný obraz: Vyrovnanost

název obrazu: Vyrovnanost

obraz Vyrovnanost
kód zboží rozměr dostupnost cena
12294 90 x 140 cm 6 - 8 týdnů 3990 Kč

Popis obrazu: Abstraktní 4D ručně malovaný obraz namalovaný olejovými barvami a vypnutý v dřevěném rámu. Obrazový set se skládá ze čtyř moderních obrazů na stěnu jejichž motiv na sebe navazuje. Obraz je světlých barev a zachycuje abstraktní postavy v moderním prostředí. Rozměry jednotlivých obrazů jsou 40 cm x 40 cm, 2 x 90 cm x 30 cm, 80 cm x 40 cm. Moderní vícedílný obraz na stěnu je vhodný doplněk do interiéru bytu i komerčních prostor.

Popis produktu: Abstraktní ručně malovaný obraz je namalovaný olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Moderní 4D obraz na stěnu se skládá ze čtyř kusů. Zachycuje abstraktní postavy v moderním prostředí. Obraz na stěnu je vhodný do interiéru bytu i komerčních prostor.

Provedení ručně malovaného obrazu (na objednávku)

Ručně malované obrazy jsou malovány na malířské plátno olejovými barvami. Plátno je poté napnuto na dřevěný blend rám. Tento rám není po pověšení vidět, protože je překryt plátnem. Obrazy malované ručně již dále nerámujeme, protože se dají pověsit tak, jak jsou vám doručeny.

Podrobnější informace o provedení a rámování najdete v sekci provedení obrazů.

Dodání ručně malovaných obrazů

Dodací lhůta 6-8 týdnů je dána tím, že obraz je malován na objednávku, není tedy nikde skladem. Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu obrazu, není možné objednávku změnit či zrušit po uplynutí lhůty 24 hodin od objendání viz obchodní podmínky.