Ručně malavaný obraz: Bonboniera

název obrazu: Bonboniera

obraz Bonboniera
kód zboží rozměr dostupnost cena
12291 80 x 80 cm 6 - 8 týdnů 2790 Kč
12292 100 x 100 cm 6 - 8 týdnů 3900 Kč

Popis obrazu: Vícedílný ručně malovaný obraz namalovaný olejovými barvami a vypnutý v dřevěném rámu. 4D obrazový set se skládá ze čtyř obrazů na stěnu. Motivem jsou čtyři srdce, každé na jednom obrázku. Srdíčka vypadají jako čokoládové. Rozměry jednotlivých obrazů jsou buď 4 x 40 nebo 4 x 50 cm. Moderní vícedílný obraz na stěnu je vhodný doplněk do interiéru bytu i komerčních prostor, např. cukrárny, pralinkárny či lobby baru.

Popis produktu: Ručně malovaný vícedílný obraz je namalovaný olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Moderní 4D obraz na stěnu se skládá ze čtyř kusů a zobrazuje čtyři různá srdce, která vypadají jako z čokolády. Obraz na stěnu je vhodný do interiéru bytu i komerčních prostor.

Provedení ručně malovaného obrazu (na objednávku)

Ručně malované obrazy jsou malovány na malířské plátno olejovými barvami. Plátno je poté napnuto na dřevěný blend rám. Tento rám není po pověšení vidět, protože je překryt plátnem. Obrazy malované ručně již dále nerámujeme, protože se dají pověsit tak, jak jsou vám doručeny.

Podrobnější informace o provedení a rámování najdete v sekci provedení obrazů.

Dodání ručně malovaných obrazů

Dodací lhůta 6-8 týdnů je dána tím, že obraz je malován na objednávku, není tedy nikde skladem. Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu obrazu, není možné objednávku změnit či zrušit po uplynutí lhůty 24 hodin od objendání viz obchodní podmínky.