Ručně malavaný obraz: Členění

název obrazu: Členění

obraz Členění
kód zboží rozměr dostupnost cena
12361 60 x 100 cm 6 - 8 týdnů 2850 Kč

Popis obrazu: Vícedílný ručně malovaný obraz malovaný olejovými barvami a vypnutý v dřevěném rámu. Dvoudílný obraz na stěnu doplní interiér bytu i komerčních prostor. Jeho motivem je šedá abstrakce s červenými kolečky. Jednotlivé obrazy na sebe navazují a vytváří tak zajímavý obraz na stěnu interiéru. Rozměry jednotlivých obrazů jsou 2 x 30 cm x 110 cm.

Popis produktu: Moderní ručně malovaný obraz namalovaný olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. 2D obraz na stěnu laděný do šedých barev s červenými kolečky se skládá ze dvou obrazů, které na sebe navazují. Tento moderní vícedílný obraz na stěnu je originální doplněk do bytu i komerčních prostor.

Provedení ručně malovaného obrazu (na objednávku)

Ručně malované obrazy jsou malovány na malířské plátno olejovými barvami. Plátno je poté napnuto na dřevěný blend rám. Tento rám není po pověšení vidět, protože je překryt plátnem. Obrazy malované ručně již dále nerámujeme, protože se dají pověsit tak, jak jsou vám doručeny.

Podrobnější informace o provedení a rámování najdete v sekci provedení obrazů.

Dodání ručně malovaných obrazů

Dodací lhůta 6-8 týdnů je dána tím, že obraz je malován na objednávku, není tedy nikde skladem. Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu obrazu, není možné objednávku změnit či zrušit po uplynutí lhůty 24 hodin od objendání viz obchodní podmínky.