Ručně malavaný obraz: Dotyk slunce

název obrazu: Dotyk slunce

obraz Dotyk slunce
kód zboží rozměr dostupnost cena
12336 90 x 120 cm 6 - 8 týdnů 3650 Kč

Popis obrazu: Třídílný ručně malovaný obraz malovaný olejovými barvami a vypnutý v dřevěném rámu. Vícedílný obraz zobrazuje slunce a další planetu. Motiv tří obrazů na sebe navazuje. Rozměry jednotlivých obrazů jsou 2x 80 x 40cm, 60 x 40cm. 3D obraz na stěnu s moderní abstraktní kresbou je vkusný doplněk do interiéru.

Popis produktu: Vícedílný ručně malovaný obraz namalovaný olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. 3D obraz na stěnu zachycuje abstrakci na téma dotyk slunce. Skládá se ze tří kusů které na sebe navazují. Obraz na stěnu je moderní doplněk do bytu i dalších prostor.

Provedení ručně malovaného obrazu (na objednávku)

Ručně malované obrazy jsou malovány na malířské plátno olejovými barvami. Plátno je poté napnuto na dřevěný blend rám. Tento rám není po pověšení vidět, protože je překryt plátnem. Obrazy malované ručně již dále nerámujeme, protože se dají pověsit tak, jak jsou vám doručeny.

Podrobnější informace o provedení a rámování najdete v sekci provedení obrazů.

Dodání ručně malovaných obrazů

Dodací lhůta 6-8 týdnů je dána tím, že obraz je malován na objednávku, není tedy nikde skladem. Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu obrazu, není možné objednávku změnit či zrušit po uplynutí lhůty 24 hodin od objendání viz obchodní podmínky.