Ručně malavaný obraz: Hlubina moře

název obrazu: Hlubina moře

obraz Hlubina moře
kód zboží rozměr dostupnost cena
12308 80 x 160 cm 6 - 8 týdnů 4090 Kč
12309 100 x 200 cm 6 - 8 týdnů 5290 Kč

Popis obrazu: 4D ručně malovaný obraz namalovaný olejovými barvami a vypnutý v dřevěném rámu. Vícedílný obraz se skládá ze čtyř moderních obrazů na stěnu jejichž motiv na sebe navazuje. Obrazy zachycují lastury na dně moře. Rozměry jednotlivých obrazů jsou 2 x 50 cm x 40 cm, 2 x 80 cm x 40 cm nebo 2 x 60 cm x 50 cm, 2 x 100 cm x 50 cm. Moderní vícedílný obraz na stěnu dotvoří atmosféru interiéru bytu, kanceláře i dalších veřejných prostor.

Popis produktu: Ručně malovaný obraz je namalovaný olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Moderní vícedílný obraz na stěnu se skládá ze čtyř kusů na kterých jsou zachyceny lastury na mořském dně. 4D obraz na stěnu je moderní doplněk do bytu i komerčních prostor.

Provedení ručně malovaného obrazu (na objednávku)

Ručně malované obrazy jsou malovány na malířské plátno olejovými barvami. Plátno je poté napnuto na dřevěný blend rám. Tento rám není po pověšení vidět, protože je překryt plátnem. Obrazy malované ručně již dále nerámujeme, protože se dají pověsit tak, jak jsou vám doručeny.

Podrobnější informace o provedení a rámování najdete v sekci provedení obrazů.

Dodání ručně malovaných obrazů

Dodací lhůta 6-8 týdnů je dána tím, že obraz je malován na objednávku, není tedy nikde skladem. Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu obrazu, není možné objednávku změnit či zrušit po uplynutí lhůty 24 hodin od objendání viz obchodní podmínky.