Ručně malavaný obraz: Jezero

název obrazu: Jezero

obraz Jezero
kód zboží rozměr dostupnost cena
12326 80 x 100 cm 6 - 8 týdnů 3280 Kč

Popis obrazu: Dvoudílný ručně malovaný obraz malovaný olejovými barvami a vypnutý v dřevěném rámu. Vícedílný obraz zachycující krajinu s jezerem se skládá ze dvou samostatných obrazů na stěnu. Motiv obou obrazů na sebe navazuje. Rozměry jednotlivých obrazů jsou 2 x 80 cm x 50 cm. Dvoudílný obraz na stěnu je vkusný doplněk do bytu.

Popis produktu: 2D ručně malovaný obraz namalovaný olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Moderní obraz na stěnu s krajinou se skládá ze dvou kusů které na sebe navazují. Vícedílný obraz na stěnu je moderní doplněk do bytu i dalších prostor.

Provedení ručně malovaného obrazu (na objednávku)

Ručně malované obrazy jsou malovány na malířské plátno olejovými barvami. Plátno je poté napnuto na dřevěný blend rám. Tento rám není po pověšení vidět, protože je překryt plátnem. Obrazy malované ručně již dále nerámujeme, protože se dají pověsit tak, jak jsou vám doručeny.

Podrobnější informace o provedení a rámování najdete v sekci provedení obrazů.

Dodání ručně malovaných obrazů

Dodací lhůta 6-8 týdnů je dána tím, že obraz je malován na objednávku, není tedy nikde skladem. Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu obrazu, není možné objednávku změnit či zrušit po uplynutí lhůty 24 hodin od objendání viz obchodní podmínky.