Ručně malavaný obraz: Lístky ve větru

název obrazu: Lístky ve větru

obraz Lístky ve větru
kód zboží rozměr dostupnost cena
12304 90 x 140 cm 6 - 8 týdnů 4190 Kč

Popis obrazu: Vícedílný ručně malovaný obraz namalovaný olejovými barvami a vypnutý v dřevěném rámu. 4D obraz se skládá ze čtyř moderních obrazů na stěnu jejichž motiv na sebe navazuje. Obraz zobrazuje listí a je laděn do podzimních barev. Rozměry jednotlivých obrazů jsou 80 cm x 40 cm, 2 x 90 cm x 30 cm, 60 cm x 40 cm. Moderní vícedílný obraz na stěnu dotvoří atmosféru interiéru bytu, kanceláře i dalších veřejných prostor.

Popis produktu: Ručně malovaný obraz je namalovaný olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Moderní 4D obraz na stěnu se skládá ze čtyř kusů na kterých jsou nakresleny listy. Je laděn do podzimních barev. Vícedílný obraz na stěnu je moderní doplněk do bytu i komerčních prostor.

Provedení ručně malovaného obrazu (na objednávku)

Ručně malované obrazy jsou malovány na malířské plátno olejovými barvami. Plátno je poté napnuto na dřevěný blend rám. Tento rám není po pověšení vidět, protože je překryt plátnem. Obrazy malované ručně již dále nerámujeme, protože se dají pověsit tak, jak jsou vám doručeny.

Podrobnější informace o provedení a rámování najdete v sekci provedení obrazů.

Dodání ručně malovaných obrazů

Dodací lhůta 6-8 týdnů je dána tím, že obraz je malován na objednávku, není tedy nikde skladem. Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu obrazu, není možné objednávku změnit či zrušit po uplynutí lhůty 24 hodin od objendání viz obchodní podmínky.