Ručně malavaný obraz: Melancholie

název obrazu: Melancholie

obraz Melancholie
kód zboží rozměr dostupnost cena
12354 90 x 150 cm 6 - 8 týdnů 4290 Kč

Popis obrazu: 5D ručně malovaný obraz malovaný olejovými barvami a vypnutý v dřevěném rámu. Pětidílný obraz na stěnu doplní interiér bytu i komerčních prostor. Jeho motivem je abstrakce na téma melancholie laděná do bílo-šedo-černých barev. Jednotlivé moderní obrazy na sebe navazují a vytváří tak zajímavý doplněk interiéru. Rozměry jednotlivých obrazů jsou 2 x 30 cm x 30 cm, 60 cm x 40 cm, 90 cm x 30 cm, 80 cm x 50 cm.

Popis produktu: Moderní ručně malovaný obraz namalovaný olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. 5D obraz na stěnu s černo-bílo-šedou abstrakcí se skládá z pěti obrazů které na sebe navazují. Tento moderní vícedílný obraz na stěnu je originální doplněk do bytu i komerčních prostor.

Provedení ručně malovaného obrazu (na objednávku)

Ručně malované obrazy jsou malovány na malířské plátno olejovými barvami. Plátno je poté napnuto na dřevěný blend rám. Tento rám není po pověšení vidět, protože je překryt plátnem. Obrazy malované ručně již dále nerámujeme, protože se dají pověsit tak, jak jsou vám doručeny.

Podrobnější informace o provedení a rámování najdete v sekci provedení obrazů.

Dodání ručně malovaných obrazů

Dodací lhůta 6-8 týdnů je dána tím, že obraz je malován na objednávku, není tedy nikde skladem. Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu obrazu, není možné objednávku změnit či zrušit po uplynutí lhůty 24 hodin od objendání viz obchodní podmínky.