Ručně malavaný obraz: Molo

název obrazu: Molo

obraz Molo
kód zboží rozměr dostupnost cena
12323 70 x 100 cm 6 - 8 týdnů 2950 Kč
12324 80 x 120 cm 6 - 8 týdnů 3850 Kč

Popis obrazu: Dvoudílný ručně malovaný obraz malovaný olejovými barvami a vypnutý v dřevěném rámu. Vícedílný obraz se skládá ze dvou samostatných obrazů na stěnu jejichž barevný motiv na sebe navazuje. Na obraze je namalováno molo, vybíhající do horského jezera. Rozměry jednotlivých obrazů jsou 2 x 70 cm x 50 cm nebo 2 x 80 cm x 60 cm. Dvoudílný obraz na stěnu je krásný doplněk do bytu.

Popis produktu: 2D ručně malovaný obraz namalovaný olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Moderní obraz na stěnu se skládá ze dvou kusů na kterých je namalováno molo s jezerem a horami v pozadí. Vícedílný obraz na stěnu je moderní doplněk do bytu i dalších prostor.

Provedení ručně malovaného obrazu (na objednávku)

Ručně malované obrazy jsou malovány na malířské plátno olejovými barvami. Plátno je poté napnuto na dřevěný blend rám. Tento rám není po pověšení vidět, protože je překryt plátnem. Obrazy malované ručně již dále nerámujeme, protože se dají pověsit tak, jak jsou vám doručeny.

Podrobnější informace o provedení a rámování najdete v sekci provedení obrazů.

Dodání ručně malovaných obrazů

Dodací lhůta 6-8 týdnů je dána tím, že obraz je malován na objednávku, není tedy nikde skladem. Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu obrazu, není možné objednávku změnit či zrušit po uplynutí lhůty 24 hodin od objendání viz obchodní podmínky.