Ručně malavaný obraz: Pohyb

název obrazu: Pohyb

obraz Pohyb
kód zboží rozměr dostupnost cena
12289 120 x 160 cm 6 - 8 týdnů 4250 Kč

Popis obrazu: Vícedílný ručně malovaný obraz namalovaný olejovými barvami a vypnutý v dřevěném rámu. 4D obrazový set se skládá ze čtyř obrazů na stěnu jejichž motiv na sebe navazuje. Obraz zachycuje abstrakci na téma pohyb. Rozměry jednotlivých obrazů jsou 2 x 60 cm x 40 cm, 120 x 30 cm, 90 cm x 30 cm. Moderní vícedílný obraz na stěnu je vhodný doplněk do interiéru bytu i komerčních prostor.

Popis produktu: Ručně malovaný vícedílný obraz je namalovaný olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Moderní 4D obraz na stěnu se skládá ze čtyř kusů a zachycuje hezkou abstrakci na téma pohyb. Obraz na stěnu je vhodný do interiéru bytu i komerčních prostor.

Provedení ručně malovaného obrazu (na objednávku)

Ručně malované obrazy jsou malovány na malířské plátno olejovými barvami. Plátno je poté napnuto na dřevěný blend rám. Tento rám není po pověšení vidět, protože je překryt plátnem. Obrazy malované ručně již dále nerámujeme, protože se dají pověsit tak, jak jsou vám doručeny.

Podrobnější informace o provedení a rámování najdete v sekci provedení obrazů.

Dodání ručně malovaných obrazů

Dodací lhůta 6-8 týdnů je dána tím, že obraz je malován na objednávku, není tedy nikde skladem. Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu obrazu, není možné objednávku změnit či zrušit po uplynutí lhůty 24 hodin od objendání viz obchodní podmínky.