Ručně malavaný obraz: Rozpolcení

název obrazu: Rozpolcení

obraz Rozpolcení
kód zboží rozměr dostupnost cena
12352 80 x 100 cm 6 - 8 týdnů 7150 Kč

Popis obrazu: 2D ručně malovaný obraz malovaný olejovými barvami a vypnutý v dřevěném rámu. Dvoudílný obraz na stěnu doplní interiér bytu i komerčních prostor. Jeho motivem jsou abstraktní postavy na zářivě žlutém pozadí. Tyto moderní obrazy na sebe navazují a jsou laděny do teplých barev. Rozměry jednotlivých obrazů jsou 2 x 80 cm x 50 cm.

Popis produktu: Moderní ručně malovaný obraz namalovaný olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. 2D obraz na stěnu s abstrakcí se skládá ze dvou obrazů které na sebe navazují. Motiv je laděn do teplých barev a zachycuje dvojici abstraktních postav. Moderní obraz na stěnu je hezký doplněk do bytu i komerčních prostor.

Provedení ručně malovaného obrazu (na objednávku)

Ručně malované obrazy jsou malovány na malířské plátno olejovými barvami. Plátno je poté napnuto na dřevěný blend rám. Tento rám není po pověšení vidět, protože je překryt plátnem. Obrazy malované ručně již dále nerámujeme, protože se dají pověsit tak, jak jsou vám doručeny.

Podrobnější informace o provedení a rámování najdete v sekci provedení obrazů.

Dodání ručně malovaných obrazů

Dodací lhůta 6-8 týdnů je dána tím, že obraz je malován na objednávku, není tedy nikde skladem. Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu obrazu, není možné objednávku změnit či zrušit po uplynutí lhůty 24 hodin od objendání viz obchodní podmínky.