Ručně malavaný obraz: Rudá záře

název obrazu: Rudá záře

obraz Rudá záře
kód zboží rozměr dostupnost cena
12271 50 x 120 cm 6 - 8 týdnů 2190 Kč

Popis obrazu: Vícedílný ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Vícedílný obrazový set se skládá ze dvou abstraktních obrazů jejichž motiv na sebe navazuje. Rozměry jednotlivých obrazů jsou 2 x 40 x 60 cm. Tento krásný obraz doplní interiér moderního bytu, hotelu i kanceláře.

Popis produktu: Vícedílný ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Moderní obraz na stěnu se skládá ze dvou kusů. Obraz skvěle doplní interiér moderního bytu, hotelu i restaurace.

Provedení ručně malovaného obrazu (na objednávku)

Ručně malované obrazy jsou malovány na malířské plátno olejovými barvami. Plátno je poté napnuto na dřevěný blend rám. Tento rám není po pověšení vidět, protože je překryt plátnem. Obrazy malované ručně již dále nerámujeme, protože se dají pověsit tak, jak jsou vám doručeny.

Podrobnější informace o provedení a rámování najdete v sekci provedení obrazů.

Dodání ručně malovaných obrazů

Dodací lhůta 6-8 týdnů je dána tím, že obraz je malován na objednávku, není tedy nikde skladem. Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu obrazu, není možné objednávku změnit či zrušit po uplynutí lhůty 24 hodin od objendání viz obchodní podmínky.