Ručně malavaný obraz: Savana

název obrazu: Savana

obraz Savana
kód zboží rozměr dostupnost cena
12330 70 x 100 cm 6 - 8 týdnů 2950 Kč
12331 80 x 120 cm 6 - 8 týdnů 3850 Kč

Popis obrazu: Dvoudílný ručně malovaný obraz malovaný olejovými barvami a vypnutý v dřevěném rámu. Vícedílný obraz zachycuje krajinu savany za mírného soumraku. Motiv obou obrazů na sebe navazuje. Rozměry jednotlivých obrazů jsou 2 x 70 cm x 50 cm nebo 2 x 80 cm x 60 cm. Dvoudílný obraz na stěnu s krajinou je vkusný doplněk do interiéru.

Popis produktu: Vícedílný ručně malovaný obraz namalovaný olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. 2D obraz na stěnu zachycuje soumrak na savaně po horkém dni. Skládá se ze dvou kusů které na sebe navazují. Obraz na stěnu je moderní doplněk do bytu i dalších prostor.

Provedení ručně malovaného obrazu (na objednávku)

Ručně malované obrazy jsou malovány na malířské plátno olejovými barvami. Plátno je poté napnuto na dřevěný blend rám. Tento rám není po pověšení vidět, protože je překryt plátnem. Obrazy malované ručně již dále nerámujeme, protože se dají pověsit tak, jak jsou vám doručeny.

Podrobnější informace o provedení a rámování najdete v sekci provedení obrazů.

Dodání ručně malovaných obrazů

Dodací lhůta 6-8 týdnů je dána tím, že obraz je malován na objednávku, není tedy nikde skladem. Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu obrazu, není možné objednávku změnit či zrušit po uplynutí lhůty 24 hodin od objendání viz obchodní podmínky.