Ručně malavaný obraz: Sluneční záře

název obrazu: Sluneční záře

obraz Sluneční záře
kód zboží rozměr dostupnost cena
12349 80 x 100 cm 6 - 8 týdnů 2790 Kč
12350 100 x 125 cm 6 - 8 týdnů 3900 Kč

Popis obrazu: Abstraktní 2D ručně malovaný obraz malovaný olejovými barvami a vypnutý v dřevěném rámu. Dvoudílný obraz na stěnu doplní interiér bytu i komerčních prostor. Motiv dvou moderních obrazů na sebe navazuje a je laděn do teplých pozitivních barev. Rozměry jednotlivých obrazů jsou 2 x 40 cm x 80 cm nebo 2 x 50 cm x 100 cm.

Popis produktu: Dvoudílný ručně malovaný obraz namalovaný olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. 2D obraz na stěnu s abstrakcí se skládá se ze dvou kusů které na sebe navazují. Motiv obrazu je laděn do teplých barev. Abstraktní obraz na stěnu je moderní doplněk do bytu i dalších prostor.

Provedení ručně malovaného obrazu (na objednávku)

Ručně malované obrazy jsou malovány na malířské plátno olejovými barvami. Plátno je poté napnuto na dřevěný blend rám. Tento rám není po pověšení vidět, protože je překryt plátnem. Obrazy malované ručně již dále nerámujeme, protože se dají pověsit tak, jak jsou vám doručeny.

Podrobnější informace o provedení a rámování najdete v sekci provedení obrazů.

Dodání ručně malovaných obrazů

Dodací lhůta 6-8 týdnů je dána tím, že obraz je malován na objednávku, není tedy nikde skladem. Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu obrazu, není možné objednávku změnit či zrušit po uplynutí lhůty 24 hodin od objendání viz obchodní podmínky.