Ručně malavaný obraz: Souznění

název obrazu: Souznění

obraz Souznění
kód zboží rozměr dostupnost cena
12340 140 x 150 cm 6 - 8 týdnů 5150 Kč
12341 110 x 120 cm 6 - 8 týdnů 3860 Kč

Popis obrazu: 3D ručně malovaný obraz malovaný olejovými barvami a vypnutý v dřevěném rámu. Vícedílný obraz zachycuje ruce, které jsou spojeny do tvaru srdce. Pozadí je modro zelené. Motiv tří obrazů na sebe navazuje. Rozměry jednotlivých obrazů jsou 3 x 100 cm x 50 cm nebo 3 x 80 cm x 40 cm. Třídílný obraz na stěnu se srdce, je vkusný doplněk do interiéru.

Popis produktu: Vícedílný ručně malovaný obraz namalovaný olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. 3D obraz na stěnu zachycuje ruce spojené do srdce na zeleno-modrém pozadí. Skládá se ze tří kusů které na sebe navazují. Obraz na stěnu je moderní doplněk do bytu i dalších prostor.

Provedení ručně malovaného obrazu (na objednávku)

Ručně malované obrazy jsou malovány na malířské plátno olejovými barvami. Plátno je poté napnuto na dřevěný blend rám. Tento rám není po pověšení vidět, protože je překryt plátnem. Obrazy malované ručně již dále nerámujeme, protože se dají pověsit tak, jak jsou vám doručeny.

Podrobnější informace o provedení a rámování najdete v sekci provedení obrazů.

Dodání ručně malovaných obrazů

Dodací lhůta 6-8 týdnů je dána tím, že obraz je malován na objednávku, není tedy nikde skladem. Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu obrazu, není možné objednávku změnit či zrušit po uplynutí lhůty 24 hodin od objendání viz obchodní podmínky.