Ručně malavaný obraz: Spojení

název obrazu: Spojení

obraz Spojení
kód zboží rozměr dostupnost cena
12356 60 x 90 cm 6 - 8 týdnů 2390 Kč
12357 80 x 120 cm 6 - 8 týdnů 3850 Kč

Popis obrazu: 2D ručně malovaný obraz malovaný olejovými barvami a vypnutý v dřevěném rámu. Vícedílný obraz na stěnu doplní interiér bytu i komerčních prostor. Jeho motivem je abstrakce na téma spojení laděná do teplých barev. Jednotlivé obrazy na sebe navazují a vytváří tak zajímavý doplněk na stěnu interiéru. Rozměry jednotlivých obrazů jsou 2 x 30 cm x 90 cm nebo 2 x 40 cm x 120 cm.

Popis produktu: Moderní ručně malovaný obraz namalovaný olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. 2D obraz na stěnu s barevnou abstrakcí se skládá ze dvou obrazů které na sebe navazují. Tento moderní vícedílný obraz na stěnu je originální doplněk do bytu i komerčních prostor.

Provedení ručně malovaného obrazu (na objednávku)

Ručně malované obrazy jsou malovány na malířské plátno olejovými barvami. Plátno je poté napnuto na dřevěný blend rám. Tento rám není po pověšení vidět, protože je překryt plátnem. Obrazy malované ručně již dále nerámujeme, protože se dají pověsit tak, jak jsou vám doručeny.

Podrobnější informace o provedení a rámování najdete v sekci provedení obrazů.

Dodání ručně malovaných obrazů

Dodací lhůta 6-8 týdnů je dána tím, že obraz je malován na objednávku, není tedy nikde skladem. Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu obrazu, není možné objednávku změnit či zrušit po uplynutí lhůty 24 hodin od objendání viz obchodní podmínky.