Kresba: Stíhací letoun Messerschmitt Bf 109 G6

název obrazu: Stíhací letoun Messerschmitt Bf 109 G6

obraz Stíhací letoun Messerschmitt Bf 109 G6
kód zboží rozměr dostupnost cena
12533 29,7 x 42 cm skladem 229 Kč
nebo

Popis obrazu: Obrázek zachycuje německý stíhací letoun Messerschmitt Bf 109 který byl zkonstruovaný v polovině 30.let dvacátého století. Jednalo se o standardní stíhací letadlo Luftwaffe v průběhu celé druhé světové války. Konkrétně se jedná o verzi letounu G6

Popis produktu: Tisk kresby letounu je proveden ve vysoké kvalitě na matný pevný papír v odstínu slonová kost s vysokou gramáží 260 g/m2 a o velikosti A3 (29,7 x 42 cm). Obrázek je součástí limitované edice, v prodeji je jen 50 kusů.

Provedení tisku - kresby

Jednotlivé obrázky vychází z originálního, ručně kresleného obrázku. Ten je poté natištěn na kvalitní matný papír s gramáží 260 g/m² v barvě slonové kosti. Rozměr obrázku je A3. Kresbu si na e-obrazy.cz můžete nechat i zarámovat, aby jste ji mohli snadno pověsit na zeď. Obrázky jsou rámovány do dřevěných rámů bez skla. Rám si vyberete on-line po kliknutí na tlačítko "zarámovat", které najdete u každé kresby. Zobrazí se vám i náhled vybraného rámu s obrázkem, takže budete mít představu, jak bude hotový obraz vypadat.

Podrobnější informace o provedení a rámování najdete v sekci provedení obrazů.