Ručně malavaný obraz: Tvář stromu I.

název obrazu: Tvář stromu I.

obraz Tvář stromu I.
kód zboží rozměr dostupnost cena
12275 105 x 170 cm 6 - 8 týdnů 4750 Kč

Popis obrazu: Vícedílný 5D ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Vícedílný obrazový set se skládá z pěti obrázků jejichž černo bílý motiv stromů na sebe navazuje. Větve stromů a kořeny tvoří dva lidské obličeje otočené k sobě. Rozměry jednotlivých obrazů jsou 2 x 50 x 40, 2 x 90 x 30, 105 x 30. Tento krásný obraz doplní interiér moderního bytu, hotelu i kanceláře.

Popis produktu: 5D ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Moderní obraz na stěnu se skládá z pěti kusů a stromy tvořící lidské obličeje v černo bílých barvách. Obraz vkusně doplní interiér moderního bytu, hotelu i restaurace.

Provedení ručně malovaného obrazu (na objednávku)

Ručně malované obrazy jsou malovány na malířské plátno olejovými barvami. Plátno je poté napnuto na dřevěný blend rám. Tento rám není po pověšení vidět, protože je překryt plátnem. Obrazy malované ručně již dále nerámujeme, protože se dají pověsit tak, jak jsou vám doručeny.

Podrobnější informace o provedení a rámování najdete v sekci provedení obrazů.

Dodání ručně malovaných obrazů

Dodací lhůta 6-8 týdnů je dána tím, že obraz je malován na objednávku, není tedy nikde skladem. Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu obrazu, není možné objednávku změnit či zrušit po uplynutí lhůty 24 hodin od objendání viz obchodní podmínky.