Ručně malavaný obraz: Ve víru

název obrazu: Ve víru

obraz Ve víru
kód zboží rozměr dostupnost cena
12241 50 x 150 cm 6 - 8 týdnů 3150 Kč

Popis obrazu: 2D ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Obrazový set se skládá ze dvou obrazů. Jejich pozadí je červené a jsou na něm zlato-žluté spirály a modrý tah štětcem. Tento abstraktní obraz se hodí jako doplněk do interiéru bytu, kanceláře i restaurace. Obraz se skládá ze dvou samostatných obrazů. Jeden má rozměr 50 x 100 cm a druhý 50 x 50 cm.

Popis produktu: 2D abstraktní ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Vícedílný obraz s abstraktním motivem oživí moderní interiér.

Provedení ručně malovaného obrazu (na objednávku)

Ručně malované obrazy jsou malovány na malířské plátno olejovými barvami. Plátno je poté napnuto na dřevěný blend rám. Tento rám není po pověšení vidět, protože je překryt plátnem. Obrazy malované ručně již dále nerámujeme, protože se dají pověsit tak, jak jsou vám doručeny.

Podrobnější informace o provedení a rámování najdete v sekci provedení obrazů.

Dodání ručně malovaných obrazů

Dodací lhůta 6-8 týdnů je dána tím, že obraz je malován na objednávku, není tedy nikde skladem. Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu obrazu, není možné objednávku změnit či zrušit po uplynutí lhůty 24 hodin od objendání viz obchodní podmínky.