Ručně malavaný obraz: Veselá krajina

název obrazu: Veselá krajina

obraz Veselá krajina
kód zboží rozměr dostupnost cena
12317 90 x 120 cm 6 - 8 týdnů 4250 Kč

Popis obrazu: 2D ručně malovaný obraz namalovaný olejovými barvami a vypnutý v dřevěném rámu. Vícedílný obraz se skládá ze dvou moderních obrazů na stěnu jejichž barevný motiv na sebe navazuje. Rozměry jednotlivých obrazů jsou 90 cm x 30 cm, 90 cm x 90 cm. Dvoudílný barevný obraz na stěnu rozzáří atmosféru interiéru bytu, kanceláře i dalších veřejných prostor.

Popis produktu: Ručně malovaný obraz je namalovaný olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Moderní vícedílný obraz na stěnu se skládá ze dvou kusů na kterých jsou v pestrých barvách namalovány domy v krajině. 2D obraz na stěnu je moderní doplněk do bytu i komerčních prostor.

Provedení ručně malovaného obrazu (na objednávku)

Ručně malované obrazy jsou malovány na malířské plátno olejovými barvami. Plátno je poté napnuto na dřevěný blend rám. Tento rám není po pověšení vidět, protože je překryt plátnem. Obrazy malované ručně již dále nerámujeme, protože se dají pověsit tak, jak jsou vám doručeny.

Podrobnější informace o provedení a rámování najdete v sekci provedení obrazů.

Dodání ručně malovaných obrazů

Dodací lhůta 6-8 týdnů je dána tím, že obraz je malován na objednávku, není tedy nikde skladem. Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu obrazu, není možné objednávku změnit či zrušit po uplynutí lhůty 24 hodin od objendání viz obchodní podmínky.