Ručně malavaný obraz: Vlčí máky

název obrazu: Vlčí máky

obraz Vlčí máky
kód zboží rozměr dostupnost cena
12343 80 x 100 cm 6 - 8 týdnů 3280 Kč

Popis obrazu: 2D ručně malovaný obraz malovaný olejovými barvami a vypnutý v dřevěném rámu. Vícedílný obraz zachycuje pole vlčích máků v krajině. Motiv dvou obrazů na sebe navazuje. Rozměry jednotlivých obrazů jsou 2 x 80 cm x 50 cm. Dvoudílný obraz na stěnu s květinami, je vkusný doplněk do interiéru.

Popis produktu: Vícedílný ručně malovaný obraz namalovaný olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. 2D obraz na stěnu zachycuje pole vlčích máků v krajině. Skládá se ze dvou kusů které na sebe navazují. Obraz na stěnu s květinami je moderní doplněk do bytu i dalších prostor.

Provedení ručně malovaného obrazu (na objednávku)

Ručně malované obrazy jsou malovány na malířské plátno olejovými barvami. Plátno je poté napnuto na dřevěný blend rám. Tento rám není po pověšení vidět, protože je překryt plátnem. Obrazy malované ručně již dále nerámujeme, protože se dají pověsit tak, jak jsou vám doručeny.

Podrobnější informace o provedení a rámování najdete v sekci provedení obrazů.

Dodání ručně malovaných obrazů

Dodací lhůta 6-8 týdnů je dána tím, že obraz je malován na objednávku, není tedy nikde skladem. Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu obrazu, není možné objednávku změnit či zrušit po uplynutí lhůty 24 hodin od objendání viz obchodní podmínky.