Ručně malavaný obraz: Volnost

název obrazu: Volnost

obraz Volnost
kód zboží rozměr dostupnost cena
12283 80 x 170 cm 6 - 8 týdnů 4050 Kč

Popis obrazu: Čtyřdílný ručně malovaný obraz namalovaný olejovými barvami a vypnutý v dřevěném rámu. 4D obrazový set se skládá ze čtyř obrazů jejichž motiv na sebe navazuje. Na obraze je namalována modrá abstrakce s postavami. Rozměry jednotlivých obrazů jsou 40 cm x 50 cm, 40 cm x 60 cm, 30 cm x 90 cm, 40 cm x 80 cm. Moderní obraz na stěnu doplní interiér bytu, hotelu i kanceláře.

Popis produktu: Ručně malovaný obrazový set je namalovaný olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Moderní obraz na stěnu se skládá ze čtyř kusů a je na něm nakreslena abstrakce s postavami laděná do různých odstínů modré. Obraz se hodí na stěnu bytu, hotelu i kanceláře.

Provedení ručně malovaného obrazu (na objednávku)

Ručně malované obrazy jsou malovány na malířské plátno olejovými barvami. Plátno je poté napnuto na dřevěný blend rám. Tento rám není po pověšení vidět, protože je překryt plátnem. Obrazy malované ručně již dále nerámujeme, protože se dají pověsit tak, jak jsou vám doručeny.

Podrobnější informace o provedení a rámování najdete v sekci provedení obrazů.

Dodání ručně malovaných obrazů

Dodací lhůta 6-8 týdnů je dána tím, že obraz je malován na objednávku, není tedy nikde skladem. Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu obrazu, není možné objednávku změnit či zrušit po uplynutí lhůty 24 hodin od objendání viz obchodní podmínky.