Ručně malavaný obraz: Západ slunce

název obrazu: Západ slunce

obraz Západ slunce
kód zboží rozměr dostupnost cena
12338 90 x 140 cm 6 - 8 týdnů 4250 Kč

Popis obrazu: 2D ručně malovaný obraz malovaný olejovými barvami a vypnutý v dřevěném rámu. Vícedílný obraz zachycuje barevný západ slunce nad krajinou ponořenou do tmy. Motiv dvou obrazů na sebe navazuje. Rozměry jednotlivých obrazů jsou 30 cm x 120 cm, 60 cm x 120 cm. Dvoudílný obraz na stěnu s krásným západem slunce je vkusný doplněk do interiéru.

Popis produktu: Vícedílný ručně malovaný obraz namalovaný olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. 2D obraz na stěnu zachycuje barevný západ slunce nad tmavou krajinou. Skládá se ze dvou kusů které na sebe navazují. Obraz na stěnu s mořem je moderní doplněk do bytu i dalších prostor.

Provedení ručně malovaného obrazu (na objednávku)

Ručně malované obrazy jsou malovány na malířské plátno olejovými barvami. Plátno je poté napnuto na dřevěný blend rám. Tento rám není po pověšení vidět, protože je překryt plátnem. Obrazy malované ručně již dále nerámujeme, protože se dají pověsit tak, jak jsou vám doručeny.

Podrobnější informace o provedení a rámování najdete v sekci provedení obrazů.

Dodání ručně malovaných obrazů

Dodací lhůta 6-8 týdnů je dána tím, že obraz je malován na objednávku, není tedy nikde skladem. Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu obrazu, není možné objednávku změnit či zrušit po uplynutí lhůty 24 hodin od objendání viz obchodní podmínky.