Ručně malavaný obraz: Zmatek

název obrazu: Zmatek

obraz Zmatek
kód zboží rozměr dostupnost cena
12298 90 x 170 cm 6 - 8 týdnů 4650 Kč

Popis obrazu: Abstraktní 4D ručně malovaný obraz namalovaný olejovými barvami a vypnutý v dřevěném rámu. Obrazový set se skládá ze čtyř moderních obrazů na stěnu jejichž motiv na sebe navazuje. Obraz je světlých barev a zachycuje postavy na abstraktním pozadí. Rozměry jednotlivých obrazů jsou 50 cm x 40 cm, 90 cm x 60 cm, 90 cm x 30 cm, 60 cm x 40 cm. Moderní vícedílný obraz na stěnu dotvoří atmosféru interiéru bytu i komerčních prostor.

Popis produktu: Abstraktní ručně malovaný obraz je namalovaný olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Moderní 4D obraz na stěnu se skládá ze čtyř kusů. Zachycuje postavy na abstraktním pozadí. Obraz na stěnu je moderní doplněk do bytu i komerčních prostor.

Provedení ručně malovaného obrazu (na objednávku)

Ručně malované obrazy jsou malovány na malířské plátno olejovými barvami. Plátno je poté napnuto na dřevěný blend rám. Tento rám není po pověšení vidět, protože je překryt plátnem. Obrazy malované ručně již dále nerámujeme, protože se dají pověsit tak, jak jsou vám doručeny.

Podrobnější informace o provedení a rámování najdete v sekci provedení obrazů.

Dodání ručně malovaných obrazů

Dodací lhůta 6-8 týdnů je dána tím, že obraz je malován na objednávku, není tedy nikde skladem. Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu obrazu, není možné objednávku změnit či zrušit po uplynutí lhůty 24 hodin od objendání viz obchodní podmínky.