Ručně malavaný obraz: Křídla

název obrazu: Křídla

obraz Křídla
kód zboží rozměr dostupnost cena
12234 80 x 140 cm 6 - 8 týdnů 4290 Kč

Popis obrazu: 2D ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Obrazový set do bytu se skládá ze dvou obrazů, jejichž motivy na sebe vzájemně navazují. Moderní obraz je laděn do červených barev na kterých jsou barevné "šmouhy" připomínající křídla. Jednotlivé obrazy mají rozměry 80 x 100 cm a 80 x 40 cm.

Popis produktu: Dvoudílný abstraktní ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Vícedílný obraz s abstraktním motivem v červených barvách a barevnými tahy štětcem připomínající křídla.

Provedení ručně malovaného obrazu (na objednávku)

Ručně malované obrazy jsou malovány na malířské plátno olejovými barvami. Plátno je poté napnuto na dřevěný blend rám. Tento rám není po pověšení vidět, protože je překryt plátnem. Obrazy malované ručně již dále nerámujeme, protože se dají pověsit tak, jak jsou vám doručeny.

Podrobnější informace o provedení a rámování najdete v sekci provedení obrazů.

Dodání ručně malovaných obrazů

Dodací lhůta 6-8 týdnů je dána tím, že obraz je malován na objednávku, není tedy nikde skladem. Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu obrazu, není možné objednávku změnit či zrušit po uplynutí lhůty 24 hodin od objendání viz obchodní podmínky.