Ručně malované obrazy (na objednávku) - Obrazové sety

název obrazu:
Abstrakce

80 x 90 cm3090 Kč
název obrazu:
Průniky

150 x 60 cm3600 Kč
název obrazu:
Sen dne

180 x 60 cm4200 Kč

Ručně malované obrazy - "Obrazové sety"

V kategorii Ručně malované obrazy (moderní obrazy do bytu) - Obrazové sety naleznete moderní vícedílné obrazy abstrakcí a květin. Abstraktní 3D obrazy jsou velmi oblíbeným doplňkem do moderního bytu i komerčních prostor. Nabízíme také obrazy 2D, 4D, 5D, a neobvyklé originální 9D a 10D obrazy. Hledáte-li moderní doplněk do bytu, pak jste v našem e-shopu e-obrazy.cz správně, protože vícedílné obrazy mezi moderní dekorace patří.
Ručně malované několikadílné obrazy jsou tvořeny na zakázku, proto je dodací lhůta delší. Ale precizní ruční práce, kterou za svou trpělivost získáte, za to stojí. Plátna jsou dostupné v různých velikostech, jistě si tedy vyberete ten pravý rozměr pro Vás. Ručně malované obrazy jsou vhodná dekorace do bytu i interiéru restaurace, hotelu i dalších prostor.
Obrazy na stěnu jsou ručně malovány olejovými barvami na pravém malířském plátně, které je napnuté na dřevěném "blind" rámu. Díla jsou rozdělena do několika samostatných obrazů, jejichž motiv na sebe navazuje. Přestože jsou obrazy v této kategorii malovány ručně, jsou prakticky totožné s předlohami, které vidíte zde v internetovém obchodě (odstíny barev se mohou lišit kvůli odchylkám při zobrazení barev monitorem počítače).