Ručně malavaný obraz: Říše divů

název obrazu: Říše divů

obraz Říše divů
kód zboží rozměr dostupnost cena
12277 130 x 180 cm 6 - 8 týdnů 5690 Kč

Popis obrazu: Vícedílný 4D ručně malovaný obraz ja namalován olejovými barvami a vypnutý v dřevěném rámu. Vícedílný obrazový set se skládá ze čtyř obrázků jejichž motivy na sebe navazují. Obraz zachycuje tančící postavičky a je laděný do hnědých barev. Rozměry jednotlivých obrazů jsou 2 x 80 x 50, 2 x 120 x 40 cm. Tento krásný obraz doplní interiér moderního bytu, hotelu i kanceláře.

Popis produktu: 4D ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Moderní obraz na stěnu se skládá ze čtyř kusů a zachycuje tančící postavičky. Je laděn do hnědých barev. Obraz se hodí na stěnu bytu, hotelu i kanceláře.

Provedení ručně malovaného obrazu (na objednávku)

Ručně malované obrazy jsou malovány na malířské plátno olejovými barvami. Plátno je poté napnuto na dřevěný blend rám. Tento rám není po pověšení vidět, protože je překryt plátnem. Obrazy malované ručně již dále nerámujeme, protože se dají pověsit tak, jak jsou vám doručeny.

Podrobnější informace o provedení a rámování najdete v sekci provedení obrazů.

Dodání ručně malovaných obrazů

Dodací lhůta 6-8 týdnů je dána tím, že obraz je malován na objednávku, není tedy nikde skladem. Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu obrazu, není možné objednávku změnit či zrušit po uplynutí lhůty 24 hodin od objendání viz obchodní podmínky.