Ručně malavaný obraz: Rozdělení

název obrazu: Rozdělení

obraz Rozdělení
kód zboží rozměr dostupnost cena
12236 80 x 80 cm 6 - 8 týdnů 2790 Kč
12237 100 x 100 cm 6 - 8 týdnů 3900 Kč

Popis obrazu: Vícedílný ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Obrazový set do bytu se skládá ze dvou obrazů, jejichž motivy na sebe vzájemně navazují. Na tomto moderním obraze se vzájemně prolínají různé barvy. Jednotlivé obrazy mají rozměry 2 x 80 x 40 cm nebo 2 x 100 x 50 cm.

Popis produktu: Dvoudílný abstraktní ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Vícedílný obraz s abstraktním motivem v prolínajících se barvách.

Provedení ručně malovaného obrazu (na objednávku)

Ručně malované obrazy jsou malovány na malířské plátno olejovými barvami. Plátno je poté napnuto na dřevěný blend rám. Tento rám není po pověšení vidět, protože je překryt plátnem. Obrazy malované ručně již dále nerámujeme, protože se dají pověsit tak, jak jsou vám doručeny.

Podrobnější informace o provedení a rámování najdete v sekci provedení obrazů.

Dodání ručně malovaných obrazů

Dodací lhůta 6-8 týdnů je dána tím, že obraz je malován na objednávku, není tedy nikde skladem. Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu obrazu, není možné objednávku změnit či zrušit po uplynutí lhůty 24 hodin od objendání viz obchodní podmínky.